P.H. Orient - Tomasz Zaczek, 55-040 Bielany Wrocławskie, Kłodzka 12
+48 601 670 587

O firmie

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w branży tekstylnej lecz już od 1991 roku skupiliśmy się na upominkach i artykułach dekoracyjnych. Przez szereg lat zdobywaliśmy doświadczenie na rynkach indyjskim, chińskim oraz krajów afrykańskich. Obecnie skupiamy się na imporcie towarów z Indii, uznając je za wyjątkowe i niepowtarzalne dla wytrawnych i wymagających klientów.

Oferta nasza zawiera szeroki przekrój artykułów dekoracyjnych z całych Indii. Główne grupy produktów to wyroby z mosiądzu, drewna, kamienia, skóry, metalu,ceramiki poprzez tekstylia do biżuterii.

Firma zajmuje się importem mebli kolonialnych. Charakterystyczne formy mebli dają niepowtarzalny efekt w zestawieniu z innymi drobnymi wyrobami rękodzieła z Indii. Wykonane są z egzotycznych gatunków litego drewna (palisander, teak mango). Wykonane przez najlepszych hinduskich artystów – rzemieślników tworzą nastrój i atmosferę każdego domu.

Wykończenie naturalnymi woskami daje niezwykły efekt. Posiadamy także w naszej ofercie pojedyncze egzemplarze starych mebli indyjskich (antyki po renowacji) z przełomy XIX i XX w., a wyjątkowy ich urok zaspokoi najbardziej wymagający gust. Zapraszamy do współpracy placówki handlowe, dekoratorów wnętrz oraz hurtownie.